Зняття відповідальності за прибуток чи дохід

Ми не віримо у обіцянки швидких грошей без зусиль. Наша офіційна позиція в тому, що лише за допомогою важкої праці, використанням своїх сильних сторін, створюючи максимальну цінність і допомагаючи іншим, можливо реалізувати свій потенціал на цій планеті і ніяким іншим шляхом.

Всі висловлювання та приклади на сайті з приводу збільшення, отримання доходів або прибутків, які вже розміщені або які будуть розміщені на ресурсі, — лише припущення щодо майбутніх або поточних заробітків, доходів, тому не є гарантією їх отримання. Якщо ймовірні прибутки або збільшення майбутніх доходів Ви вважаєте гарантованими, то також берете на себе всі ризики щодо їх неотримання.

Якщо вказується конкретна сума заробітку в особи чи осіб, які займаються бізнесом, це не гарантує особисто Вам такого ж доходу при організації аналогічного підприємництва. Ви приймаєте як факт, що можете не отримати таких сум заробітків.

Усі питання, розміщені на цьому сайті та пов'язані з отриманням доходів та прибутків, не можуть прирівнюватись до середніх величин заробітку. Не існує також гарантій, що чийсь досвід, що стосується підприємницької діяльності, заробітків чи доходів, можна використовувати як вказівку до дії, яка може дати бажані фінансові результати.


Суми доходів у їх грошовому еквіваленті пов'язані з низкою різних чинників. Ми не даємо інструкцій та будь-якої інформації з приводу Вашої майбутньої діяльності та фінансових успіхів точно так, як не розпоряджаємось Вашою особистістю, даними, діловими якостями, етичними нормами поведінки, напрямками діяльності — всім тим, що може вплинути на ймовірність отримання доходів у малих чи середніх еквівалентах. Ми не можемо гарантувати отримання таких самих заробітків, які отримують інші особи. Всі ризики щодо неотримання доходів ви берете на себе.

Трудова, ділова, підприємницька діяльність через мережу Інтернет, яка з метою отримання прибутків і прибутків пов'язані з різними ризиками. Приймаючи рішення займатися подібним видом діяльності на підставі будь-якої інформації, що міститься в нашій інфопродукції і безпосередньо стосується наших послуг, які ми надаємо на даному веб-ресурсі, ви повинні враховувати можливі моменти неотримання прибутку або ухвалення деяких можливих збитків.

Вся наша продукція та послуги створені з освітньою та ознайомчою цілями, тому користуватися ними потрібно вдумливо, із запобіжними заходами та спираючись на досвід професіоналів – наставників чи тренерів. Перш ніж розпочинати будь-яку підприємницьку діяльність, ґрунтуючись на наданій інформації, отримайте консультацію юриста та бухгалтера, а також професіонала в галузі маркетингу.

Наші вебінари, програми, книги та інші курси створені з наміром допомогти вам краще зрозуміти ваші вроджені таланти, приховані сильні сторони та головне — розвинути стратегічне мислення, щоб Ви мали здатність і можливість все це розвинути у справу, успішну кар'єру, процвітаючий бізнес та ділитися з максимальною кількістю людей Вашим


посланням, одночасно підвищуючи прибуток, піднімаючи рівень життя та свободи.

Відвідувачі нашого сайту, користувачі продукції чи послуг спираються на свій досвід, здоровий глузд та повністю розраховують на свої сили, приймаючи рішення займатися інтернет-бізнесом або будь-яким іншим видом підприємницької діяльності. Уся інфопродукція та інформація проходять через оцінку кваліфікованих осіб незалежної експертизи. Продукцію та інформацію, розміщену на нашому веб-ресурсі, слід ретельно проаналізувати, оцінити перед тим, як буде прийнято рішення займатися бізнесом.

Жодна сторінка на всіх наших сайтах не є обіцянкою або гарантією результату майбутніх прибутків для вас. Ми не надаємо жодних медичних, юридичних, податкових чи будь-яких інших рекомендацій. Ми розуміємо свою відповідальність і тому вважаємо, що прозорість, відкритість, чесність є абсолютно критичними аспектами нашого бізнесу та підвищення стандартів нашої роботи.

Даний документ говорить про те, що Ви даєте свою згоду на те, що компанія «CryptoSale», її засновник, а також команда ресурсу не несуть відповідальності за помилково прийняті Вами рішення щодо доходів, прибутків, способів ведення бізнесу, продукції компанії, що надаються послуг або інших матеріалів, що розміщуються на цьому сайті: текстової, аудіо- та відеоінформації.